سوالی دارید ؟ تماس بگیرید

چند کلمه در مورد pd

ما به همه کمک می کنیم تا با استفاده از لوازم التحریر با کیفیت لذت ببرند

فروشگاه اینترنتی pd را با هدف ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان عزیز راه اندازی شده است . این فروشگاه اینترنتی متفاوت از هر آن چیزی است که شما از یک فروشگاه اینترنتی تصور دارید . تمامی محصولات از جمله: لوازم نقاشی و رنگ آمیزی ، لوازم هنری ، نوشت افزار  و تمامی کالاهی یک لوازم التحریری را بصورت کاملا انحصاری در فروشگاه pd قابل عرضه میباشد.

نوشت-افزار-هنری
دکتر امیرحسین ایروانی
رویکرد فروشگاه لوازم التحریر pd از ایتدا دسترسی تمامی افراد جامعه به لوازم التحریر با کیفیت و قیمت مناسب می باشد که بر این باور هستیم تا بتوانیم این مهم را در منطقه البرز اجرا نماییم.
راهنمای خرید دفتر مشق و بررسی ویژگی های دفتر مشق مناسب
خریداران به ما اعتماد دارند

استراتژی ما ارائه محصولات با کیفیت
لوازم التحریر به مشتریانمان است

خرید نوشت افزار، لوازم هنری و نوشت افزار، همیشه از دغدغه های مهم هر شخصی است .چرا که در دنیای لوازم التحریر و نوشت افزار، محصولات بی کیفیت فراوانی وجود دارد که ممکن است ما را با چالش های جدی مواجه کند.

در خرید آنلاین لوازم التحریر یا لوازم هنری تخصصی ، شما به راحتی می توانید با بررسی و مقایسه کالاهای مدنظر خود از بهترین برندهای ایتالیایی ، آلمانی ، ژاپنی ،خرید بدون واسطه تجربه کنید. در همین راستا فروشگاه اینترنتی pd با هدف تامین لوازم التحریر، لوازم هنری و نوشت افزار راه اندازی شده است تا مشتریان در سراسر ایران بتوانند خرید اینترنتی لوازم التحریر را تنها با چند کلیک انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی pd، نماینده رسمی برندهای برتر دنیا همانند لیرا آلمان، جیوتو ایتالیا، پناک ژاپن ، فویکریل هند ، کالریسمو هلند است .شعار pd، تامین یک نیاز واقعی در خرید اینترنتی است وهمواره کوشیده تا رضایت مشتری را به بهترین شکل جلب نماید.

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید